VOS na winst op concurrent SV United koploper

zondag 10 februari 2019
VOS heeft afgelopen zondag uitstekende zaken gedaan in de strijd om het kampioenschap. In Wanssum werd directe concurrent en tot dan toe koploper SV United met 1-2 verslagen, een stand die al bij rust op het scorebord stond. De winst kwam beslist niet zonder slag of stoot tot stand en het duel werd gekenmerkt door veel irritaties over en weer. Hoewel VOS zeker in het eerste part het betere van het spel had, kwam de thuisploeg in de tweede helft beter voor de dag maar de Venlose doelman weigerde een tweede maal te capituleren.

Al na twee minuten was het raak. Kevin Koolhof benutte namens de thuisploeg een strafschop: 1-0. Na een kwartier was het echter alweer gelijk. Danny Alberts kopte een vrije trap van Coen Souren prima binnen. Op slag van rust was het Coen Souren persoonlijk die uit een penalty voor de 1-2 zorgde. In de tweede helft was United dichtbij de gelijkmaker maar de lat was VOS goed gezind. Daarna leek de scheidsrechter United een strafschop toe te kennen maar kwam toch op zijn beslissing terug. Door de zege nam de ploeg van John Buksak de leiding in de vijfde klasse D over van SV United. Zondag 17 februari staat er opnieuw een topper op het programma. Dan neemt VOS het aan de Merelweg op tegen SV Lottum.